Kurumsal

Hakkımda

27 Ekim 1983 yılında İstanbul’ da doğdum. Küçük yaşlardan itibaren gerek tıbbi alanlara olan ilgim gerekse sağlığın insan hayatında ne derece önemli olduğunu kavramamla birlikte 2000 yılında hayallerimi gerçekleştirmek üzere İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandım. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olup bir yıl özel bir diş kliniğinde çalıştıktan sonra kendi muayenehanemi açarak multidisipliner bakış açısıyla profesyonel hekimlik hayatıma başladım. Diş hekimliği tedavilerinde uzun dönemli başarı ve hasta memnuniyetinde diş eti sağlığının önemi; diş eti hastalıkları ve tedavisi (Periodontoloji) ana bilim dalında akademik olarak ilerleme kararımda etkili oldu. Hali hazırda hem Yeditepe Üniversitesi Periodontoloji Ana Bilim dalında hem de kliniğimde profesyonel hekimlik hayatımı sürdürmekteyim. Gerek akademik eğitimler gerekse yurt içi ve yurt dışı eğitimlerle mesleki yeterliliğimi sürekli artırıp geliştirerek profesyonel hekimlik hayatım boyunca pek çok seminere katılım sağlamış, sertifika kazanmış bulunmaktayım.

Kliniğimizde son teknoloji ve yeni tedavi yöntemlerini takip ederek, başta diş eti hastalıkları ve tedavisi (periodontoloji) olmak üzere , rejeneratif tedaviler (yıkıma uğrayan dokuların yeniden yapılanması), implant tedavisi, ağız diş ve çene cerrahisi tedavileri, restoratif ve estetik tedaviler, protetik tedaviler, lamina veneer (yaprak porselen) ve kompozit dolgular ile  gülüş tasarımı, diş beyazlatma, şeffaf plaklarla ortodontik tedavi, çocuk diş hekimliği tedavileri, çene eklem rahatsızlıkları tedavilerini digital diş hekimliği ile birleştirerek multidisipliner bakış açısıyla hizmet vermekteyiz.

Güncel Haberler

Sektörel Güncel Haberler

Pandemi şartlarında ağız ve diş sağlığı nasıl korunmalı?

Diş çürükleri ve dişeti hastalıkları, tüm dünyada görülme sıklığı en fazla olan enfeksiyon hastalıkları arasında yer alıyor.

Sağlık Bakanlığı'nda Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanlığı kuruldu

İlk defa diş hekimliği ile ilgili tüm hizmetlerin bir araya getirildiği Ağız ve Diş Sağlığı Dairesi Başkanlığı kuruldu.

“Ağız ve diş sağlığı, psikolojiyi de etkiliyor”

Ağız ve diş sağlığı, sadece diş ve diş eti dokularının sağlığı açısından değil, genel sistemik sağlığın sürdürülmesi açısından da büyük önem taşıyor.